Polish English German
Dostawa
Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja i bezpieczne dostarczenie zamówienia pod wskazany przez Was adres. Dlatego każde wysyłane zamówienie traktujemy indywidualnie .

Wszystkie produkty wysyłamy idealnie zapakowane w dużą ilość folii bąbelkowej, papieru i różnych wypełniaczy. Dodatkowo dla bezpieczeństwa, karton jest umieszczany w drugi karton, a przestrzenie pomiędzy nimi sztywno wypełniamy styropianem lub zwiniętym papierem – taki sposób idealnie zabezpiecza przesyłkę i amortyzuje ewentualne uderzenia.

Na terenie Poznania duże przedmioty możemy dowieźć własnym transportem. Na terenie Polski i Europy korzystamy z usług sprawdzonych firm transportowych i kurierskich (koszt zamówień wysyłanych poza granicami Polski ustalany jest indywidualnie).

Niezależnie od wartości zamówienia, każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę do 10.000 zł. Opcjonalnie mogą Państwo wybrać dodatkowe ubezpieczenie na pełną wartość swojego zamówienia.

Zamówioną w sklepie internetowym www.defanti.pl porcelanę i antyki mogą Państwo odebrać osobiście w Bogucinie koło Poznania przy ul. Gnieźnieńskiej 159.

Dostawa na terenie Polski
Sposób dostawy Koszt dostawy
Przesyłka kurierska
(ubezpieczenie do 10.000 zł) 
25 zł
Odbiór osobisty 0 zł

Wszelkie pytania oraz szczegóły dotyczące wysyłki prosimy kierować pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dostawa za granicę
Kraj Koszt dostawy

Austria
Belgia
Czechy
Dania
Finlandia
Francja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Niemcy
Norwegia
Portugalia
Słowacja
Szwajcaria
Szwecja
Węgry
Wielka Brytania
Włochy

paczka do 5kg*
85 zł

* większość zamówień to paczki do 5kg
W przypadku gdy paczka po spakowaniu przekroczy wagę 5kg skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o ewentualnej dopłacie. 

Jeśli na liście nie ma kraju do którego chcesz wysłać zamówienie lub chcesz się upewnić,
że koszt dostawy się nie zmieni prosimy o kontakt.